مشاوره تحصیلی دکترا

4028 بازدید pasokhadmin

مشاوره تحصیلی دکترا

مشاوره تحصیلی دکترا

 

در این پست می خواهیم در مورد مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا صحبت کنیم و به مشاوره تحصیلی ارشد و مشاوره تحصیلی دکترا بپردازیم.

بسیاری از افرادی که دوره کارشناسی را در یکی از دانشگاه های ایران تمام می‏کنند، تصمیم به ادامه تحصیل می‏گیرند. اولین سوالی که برای هر کسی پیش می‏اید این است که واقعا من به مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا نیاز دارم یا خیر؟

بازار کار من با همین مدرک چگونه است؟

دوره های تحصیلات تکمیلی چه چیزی به من اضافه خواهد کرد؟ و …

اگر فرد تصمیم به ادامه تحصیل گرفت وارد مرحله بعدی خواهد شد که سوالات زیادی برایش پیش می ‏آید. برخی از این سوالات عبارت است از:

  • چه رشته و گرایشی را انتخاب کنم و منابع مطالعاتی هر رشته چیست ؟
  • آیا دروسی که در دانشگاه پاس کرده ام برای کنکور مفید است؟
  • آیا روش های تست زنی و مطالعه که در کنکور دوره کارشناسی فراگرفته بود در این مقطع هم کاربرد دارد؟
  • آیا لازم است که در موسسات آموزش عالی آزاد ثبت نام کنم و در کلاسها و آزمون های آنان را بروم؟و…

تیم تخصصی مشاوره تحصیلی ارشد و دکترای پاسخدون که از بین دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های برتر ایران (شریف، امیرکبیر، تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و …) انتخاب شده اند به این سوالات و بسیاری از ابهامات این جنس پاسخ دقیق و جامع خواهند داد. این افراد راه هایی که پیشنهاد میدهند را خود تجربه کرده و به صورت عملی آزموده اند. در نتیجه، احتمال موفقیت بالاست.

در این بخش خدمات عمومی مانند نحوه و زمان ثبت نام، تغییرات احتمالی کنکورها و قوانین و مقررات جدید که هر سال اعلام میشود هم منعکس خواهد شد. خدمات ما شامل تمامی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترای سازمان سنجش (وزارت علوم) و وزارت بهداشت خواهد بود. همچنین بسیاری از داوطلبان در مورد آزمون های زبان انگلیسی که برای ورود الزامی هست هم سوالاتی دارند که این بخش به طورکامل پوشش داده خواهد شد. پاسخدون به این وسیله تمامی نیازهای داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور را پوشش داده و در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد.

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور هم دارید، میتوانید از خدمات مشاوره تحصیل در خارج از کشور پاسخدون هم بهره مند بشوید. برای دسترسی به این بخش از بالای همین سایت وارد بخش مربوطه بشوید.

 

سوالات و نظرات خودتون رو از طریق فرم زیر به ما بگید 

 

مشاوران ما در کمتر از ۲ روز کاری به صورت کاملا رایگان به شما پاسخ خواهند داد. 

برنامه ریزی کنکور توسط تیم پاسخدون